UNO Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

08 May 2017
1140 defa

Unmaş Unlu Mamüller San. Ve Tic. A.Ş. ile Sendikamız arasında 01.01.2017 - 31.12.2018 tarihleri arasında iki yıl süre ile yürürlükte kalacak toplu iş sözleşmesi, taraflar arasında imzalanarak yürürlüğe kondu.

Müzakerelere; Yıldız Holding Endüstriyel İlişkiler Direktörü Ahmet İnce, Fabrika Direktörü Tolga Sarıtaş, İnsan Kaynakları Direktörü Tayfun Arkun, Tügis Yetkilisi Mehmet Koçak, Yıldız Holding Endüstriyel İlişkiler Müdürü Selçuk Saka ve İnsan Kaynakları Müdürü Meral Tatar,

Sendikamız Genel Başkan Yardımcısı Halil Çukutli, Genel Başkan Danışmanı Abdulhalik Damar, Gebze Şube Başkanı Mustafa Şahin, Ankara Şube Başkanı Hasan Çiloğlu, Gebze Şube Başkan Yardımcıları Ramazan Gülpolat, Cumhur BEDEŞ ve temsilciler katılmışlardır.

Bağıtlanan yeni toplu iş sözleşmesi ile çalışanlarımızın iş barışı  ve huzurunu sağlama adına olumlu bir adım atılmıştır. İşveren yetkililerinin sözleşme sürecinde gösterdikleri yaklaşımlarına ve emeği geçen herkese teşekkür eder, üyelerimizin alın teri olan gelirlerini sağlık ve mutluluk içinde harcamalarını dileriz.

Basın Bürosu

Öğeyi Oyla
(0 oy)

"İŞÇİNİN HAKKINI ALIN TERİ KURUMADAN VERİNİZ"

Hak edilmiş zaferlerin, aydınlık yarınların adresi.

 

      

Popüler Haberler

Fotograf Galeri