Şahin, ÇAYKUR geleneksel iftarına katıldı

14 Haz 2017
229 defa

ÇAYKUR’da geleneksel hale gelen iftar yemeğinde davetliler, çalışanlar, emekliler ve aileleri hep birlikte iftarlarını açtılar.

Düzenlenen geleneksel iftar yemeğine Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, Genel Başkanımız Mehmet Şahin, Genel Başkan Yardımcılarımız Emin Sürücü, Tevfik Ali Hançeroğlu, Doğu Karadeniz Rize Şube Başkanımız Sultan Murat Karadağ, Rize Şube Yönetimi, Çaykur Genel Müdür Yardımcıları Süleyman Pınarbaş, Dr. Turgay Turna, Yusuf Ziya Alim, daire başkanları, fabrika müdürleri, çalışanlar ve ailelerinin yanı sıra kurumdan emekli olan personel de katıldı.

ÇAYKUR BÖLGENİN ÇOK ÖNEMLİ BİR DEĞERİ

İftar öncesi bir konuşma yapan Genel Müdür İmdat Sütlüoğlu ÇAYKUR’un yaklaşık 65 bin nüfusu ile küçük bir il olduğunu söyledi. ÇAYKUR’un çalışanıyla emeklisi ile gönül ve fikir birlikteliği içerisinde olduğunu belirten Genel Müdür İmdat Sütlüoğlu, “Mübarek Ramazan ayında mübarek bir gecede bir araya geldik. Çok güzel bir tablo oluşturduk. ÇAYKUR camiası olarak emeklisiyle çalışanıyla hep beraber aynı gönül ve düşünce birliği içerisinde hareket ediyoruz. Hedefimiz aynı. Kurumumuza çok değerli hizmetler veren emekli çalışma arkadaşlarımız aramızda onlara da hoş geldiniz diyorum. Onları aramızda görmek ayrı bir mutluluk. Biz 13 bin kişilik bir camiayız. Ailelerimizle birlikte 65 binlere ulaşıyoruz. Yani ortalama bir vilayet kadar nüfusumuz var. ÇAYKUR bölgenin çok önemli bir değeri, aynı zamanda Türkiye’nin de çok önemli bir değeri. Bir büyük Türkiye markası olan ÇAYKUR bugün artık bir dünya markası. Ülkemizin markalara ihtiyacı var. İşte biz ÇAYKUR olarak bir büyük boşluğu birkaç marka ile elimizden geldiği kadar doldurup ülkemize katkı vermeye çalışıyoruz.” dedi.

Basın Bürosu

Öğeyi Oyla
(0 oy)

"İŞÇİNİN HAKKINI ALIN TERİ KURUMADAN VERİNİZ"

Hak edilmiş zaferlerin, aydınlık yarınların adresi.

 

      

Popüler Haberler

Fotograf Galeri