BAŞARAMAYACAKSINIZ!

18 Ara 2016
928 defa

Sendikamız Genel Başkanı Mehmet Şahin, Kayseri'de yaşanan hain terör saldırısına ilişkin yaptığı açıklamada şunları kaydetti: 

"Kayseri’de gerçekleşen hain saldırıda hepimizin yüreği bir kez daha yandı. İçeride ve dışarıda destekçileri bulunan terör örgütleri ülkemizin geleceğine, birlik ve beraberliğine saldırmaya devam ediyor.

Yapılan terör saldırılarıyla ülkemizde de komşu ülkelerde yaşandığı gibi karışıklık çıkarılmak, bizleri sindirmek, birlik ve beraberliğimiz bozulmak istenmektedir. Hainlerin saldırıları, ülkemizin birlik ve beraberliğini bozamayacak, ülkemizin gelişmesini, güçlenmesini, ilerlemesini durduramayacaktır. Bin yıldır aynı topraklar üzerinde varlığını sürdüren milletimizi bölmeye kimsenin gücü yetmeyecektir.

Son dönemde yoğunlaşan terör saldırıları, terör örgütlerinin son çırpınışları ve inşallah yok oluşlarıdır. Ne acıdır ki içeriden de destek  bulan terör örgütlerine, teröre, yazdıkları kan kokan senaryolarında rol  almak için yarışan alçaklara karşı el ele, omuz omuza devletimizin yanında olmak durumundayız.

Devletimiz tarafından hain terör örgütlerinin kökünün kazınacağına da inancımız tamdır. Terörü, terörün finansörlerini, masumlar öldükçe avucunu ovuşturanları mutlaka alt edeceğiz.

Şehitlerimize yüce Allah'tan rahmet, acılı ailelerine ve milletimize başsağlığı ve sabır, yaralılara acil şifalar diliyoruz." 

Basın Bürosu

Öğeyi Oyla
(0 oy)

"İŞÇİNİN HAKKINI ALIN TERİ KURUMADAN VERİNİZ"

Hak edilmiş zaferlerin, aydınlık yarınların adresi.

 

      

Popüler Haberler

Fotograf Galeri